Minust

Ivar Lukk

Olen üle 30 aasta juhtinud suuri ja väikseid ettevõtteid telekommunikatsiooni, finantsteenuste, tootmise, kinnisvaraarenduse ja koolitustehnoloogia valdkondades. Tuntumad nendest on olnud Forexpank, Tele2 Eesti ja Tallinna Väärtpaberibörs.

Olen juhina väärtustanud õppimist. Rahvusvahelise äri paremaks mõistmiseks läbisin London Business School ’is magistriõppe ja inimese sisemaailmas orienteerumiseks 3-aastase transpersonaalse psühholoogia ja psühhoteraapia koolituse. Neurolingvistilise programeerimise õpingud Ian McDermotti ja Robert Diltsiga viisid NLP Master Practitioner’i kvalifikatsioonini.

Juhtide coaching ja treeningud on mind kokku viinud väga põnevate persoonidega ning andnud võimaluse toetada neid nende väljakutsetes ja siseheitlustes. Kliendid on kõrgelt hinnanud võimalust konfidentsiaalses keskkonnas mõistva ja kogenud inimesega oma emotsioone ja mõtteid jagada, lahendusi leida ning tõde otsida. Keeruliste olukordade lahtihammustamine ja tulemuste saavutamine on olnud nauditav!

Master Certified Coach

Areng coachina on viinud kõrgeima rahvusvahelise kvalifikatsioonini. International Coaching Federation on omistanud mulle seni ainukese coachina Eestis Master Certified Coach’i (MCC) pädevuse.

ICF Advanced Team Coach

2023. aastal sain esimese coachina Eestis ka ICF Advanced Team Coachi
pädevuse.